Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ukoliko želite raditi s Europskom komisijom kao plaćeni pripravnik 5 mjeseci ovo je vaša prilika da se prijavite.

Dva puta godišnje Komisija nudi petomjesečno plaćeno pripravništvo. Ovisno o kriterijima prihvatljivosti, pripravništvo je otvoreno za sve građane EU-a, bez obzira na dob. Ograničen broj mjesta također je dodijeljen državljanima zemalja izvan EU.

Program Blue Book pripravništva želi odražavati raznolikost današnje Europe i maksimizirati jednake mogućnosti, tretman i pristup svim kandidatima bez obzira na njihov spol, rasu, boju kože, etničko ili socijalno podrijetlo, vjeru ili uvjerenje, pripadnost nacionalnoj manjini, invaliditet dob ili seksualnu orijentaciju.
Ako ste zainteresirani za stažiranje u Europskoj komisiji, pogledajte njihov vodič, mogli biste biti ono što traže.

Prijave su otvorene do 15. ožujka.

Pročitajte sve informacije putem: https://europa.eu/!J6FbVN