Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

 

Europska komisija daje nastavnicima i znanstvenicima priliku da se udruže u svom predmetnom području i zajedno kreiraju materijal za učenje. Zajedno možete razviti prijedlog za eksperiment, kviz, igru, kombinaciju ili bilo koju drugu aktivnost koja će zajamčeno imati primjenu u stvarnom životu.

Tri najbolja prijedloga dodatno će razraditi Glavna uprava Europske komisije za obrazovanje, mlade, sport i kulturu te ih prevesti na nekoliko jezika EU-a i istaknuti na stranici Komisije “Science is Wonderful!”.

Dodatno, razredi 3 pobjednička doprinosa bit će pozvani na predavanje i izložbu “Science is Wonderful!” u Bruxelles u ožujku 2023.

Registracije su otvorene od 7. studenog do 1. prosinca 2022. na poveznici: https://www.scienceiswonderful.eu/competition