Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

U sklopu mjesečnih aktivnosti informativnog centra EUROPE DIRECT Dubrovačko-neretvanske županije, predstavnik EUROPE DIRECT-a DNŽ odnosno, Erasmus Student Network-a Dubrovnik je 24. ožujka gostovao na UNIDU radiju u emisiji Espresso.

Tim povodom slušatelji radija bili su informirani o izmjenama u Erasmus+ programu mobilnosti koji, u skladu s programom Next Generation EU, u narednom periodu želi potaknuti što više ljudi da se priključe programima mobilnosti. U emisiji je posebno istaknuto kako je jedna od većih promjena to što u narednom periodu na mobilnost može otići bilo koja osoba koja studira. Također, osim što će program mobilnosti obuhvatiti veći broj korisnika, povećana je i stipendija te su svi u mogućnosti dobiti naknadu za zeleno putovanje, što uključuje alternativna prijevozna sredstva kao što su vlak, car-sharing, bicikl itd.

Emisiju možete poslušati na: https://www.mixcloud.com/uniduradio/radio-espresso-bo%C5%BEo-simovi%C4%87-2332022/