Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Povodom početka rada informacijskog centra Europe Direct Dubrovačko-neretvanske županije, kojeg vodi Regionalna agencija DUNEA, diljem naše županije organizira se zanimljiv program za Dane Europe koji se održavaju od 4. do 21. svibnja 2021. godine.

Program obuhvaća niz edukativnih radionica i kvizova za mlade povodom obilježavanja Dana Europe i međunarodnog dana bioraznolikosti i dana zaštite prirode.  Besplatno posjetite objekte ostvarene i financirane kroz EU projekte u Slanom, Pridvorju, Putnikovićima, Metkoviću, Pločama i Dubrovniku od 8. – 13. svibnja u danima otvorenih vrata.

Pozivamo Vas da pogledate naš Program i pridružite nam se u Danima Europe!

Više detalja o programu možete pronaći ovdje.

Veselimo se susretu s vama i zajedničkom druženju!