Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

DG CNECT održava webinar za sektor informativnih medija i ostale zainteresirane dionike koji su aktivni u medijima o novim mogućnostima financiranja medijskog sektora.

DG CNECT nedavno je objavio otvaranje čak 3 nova poziva namijenjena sektoru informativnih medija ukupne vrijednosti 16,5 milijuna eura koji imaju za cilj podržati medijske tehnologije, prekograničnu suradnju i pristup ljudi informacijama.

Informativni webinar održat će se u srijedu 19. srpnja 2023. godine od 10:00 do 11:30, a namijenjen je svim potencijalnim kandidatima koji će tim putem dobiti opće upute o procesu prijave. Za webinar nije potrebna registracija.

Link za sudjelovanje: https://digital-strategy.ec.europa.eu/en/events/webinar-new-funding-opportunities-media-sector-19-july-2023