Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

U Dubrovniku je 29. ožujka održano treće izdanje pub kviza kojeg jednom mjesečno, prema godišnjem planu aktivnosti projekta EUROPE DIRECT DNŽ, provodi jedan od projektnih partnera odnosno, udruga Erasmus Student Network Dubrovnik.

Kviz je okupio rekordan broj timova, čak devet, a tražilo se i mjesto više. Sudionici su ovaj put imali priliku ispitati svoja znanja o Erasmus+ programu i ostalim vrstama mobilnosti.

Sa samo jednim bodom razlike pobjedu je odnio tim „Aries“, čija pobjeda nije bila preveliko iznenađenje s obzirom na to da su tri člana tima sudjelovala u programu mobilnosti. Pobjednicima su uručene prigodne nagrade EUROPE DIRECT-a DNŽ, a tim je istaknuo kako im je odlazak na mobilnost uvelike pomogao da prošire svoje vidike te apeliraju da svi koji su u prilici bar jednom iskoriste mogućnosti koje nude programi mobilnosti.

Najavu o datumu održavanja idućeg pub kviza u travnju možete popratiti na službenom Instagram i Facebook profilu EUROPE DIRECT-a DNŽ.