Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Vjesnik sadrži brojna poglavlja, a najveći prostor posvećen je 35. obljetnici programa Erasmus+ i Europskoj godini mladih.

Pandemijski uvjeti tek su u manjoj mjeri omeli provedbu Erasmus+ projekata zahvaljujući brzoj prilagodbi i brojnim mogućnostima virtualne suradnje, a svoja načela solidarnosti i uključivosti program pokazuje i u ratnim uvjetima u Ukrajini nudeći razne oblike potpore i pomoći koji se kroz projekte mogu osigurati ukrajinskim građanima.

Nova generacija programa Erasmus+ i Europske snage solidarnosti nudi i dodatne mogućnosti mladima na koje se posebno ukazuje u 2022. godini koja je proglašena Europskom godinom mladih – a čime se ističe njihova važna uloga u izgradnji bolje, zelenije, uključivije i digitalnije budućnosti.

Vjesnik možete pročitati na: https://ampeu.hr/publikacije/vjesnik-ampeu-a-travanj-2022