Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

U organizaciji udruge DOBRA i Crvenog križa Metković u Metkoviću je održana tradicionalna akcija „Uljepšaj baki Božić“. Prilikom akcije prikupljeno je 40ak paketa sa minimalnim higijenskim potrepštinama i hranom.
Paketi su podijeljeni socijalno ugroženim osobama s manje mogućnosti i korisnicima programa Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike Pomoć u kući na području općina Kula Norinska, Pojezerje, Zažablje i grada Metkovića.
Pri pakiranju paketa akciji su se odazvali učenici Srednje poljoprivredne i tehničke škole Opuzen koji su ovim činom još jednom pokazali svoje volonterske vještine koje se promiču unutar Europskih snaga solidarnosti, o čemu su se educirali prošlog tjedna u okviru aktivnosti EUROPE DIRECT-a Dubrovačko-neretvanske županije.
U ime korisnika organizatori zahvaljuju svim građanima doline Neretve, koji su se odazvali akciji i na taj način pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija.