Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Veleposlanstvo Francuske Republike u Republici Hrvatskoj, Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske i Agencija za mobilnost i programe Europske unije pozivaju na podnošenje prijava za jezične stipendije Vlade Francuske Republike.

U sklopu ovog poziva te hrvatsko-francuske bilateralne suradnje hrvatskim državljanima ponuđene su sljedeće stipendije za usavršavanje znanja francuskoga jezika: 

1. Jednomjesečne jezične stipendije za studente svih studijskih programa

2. Jednomjesečne jezične stipendije za studente francuskoga jezika i književnosti

3. Jednomjesečne jezične stipendije za studente prijediplomskih stručnih studija (licence professionnelle) 

Rok za podnošenje prijave je 15. travnja 2023. godine. 

Za sve pojedinosti i dodatne informacije o pozivu kandidati se mogu obratiti Agenciji za mobilnost i programe EU-a na adresu elektroničke pošte: bilaterala@ampeu.hr ili na broj telefona: 01/5005 955 te Službi za suradnju i kulturnu djelatnost Veleposlanstva Francuske Republike na broj telefona: 01/48 93 646 ili e-mail adresu: Sanja.HOIC@diplomatie.gouv.fr .