Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Poziv je namijenjen mladima iz zemalja s područja Europske unije. Zainteresirani sudionici u dobi između četrnaest i trideset pet godina trebaju poslati svoje originalno umjetničko djelo na temu „Bioekonomija u mom životu“ u obliku videa, fotografije, pjesme, slike, crteža i sl.

Svrha natjecanja je podizanje svijesti o bioekonomiji, uključivanje mladih i širenje vidika o različitim oblicima bioekonomije diljem Europe. Europska komisija izabrat će trideset najboljih umjetničkih djela koje će koristiti u svojoj komunikaciji, a najboljih pet bit će nagrađeno. Umjetnička djela pokazat će raznolikost bioekonomije, njezine mogućnostI, značenje i važnost u svakodnevnom životu te što bioekonomija može biti u svom najboljem izdanju.

Rok za slanje radova je 15. kolovoza 2022. godine, a više informacija dostupno je na službenoj stranici Europske komisije: https://ec.europa.eu/info/news/bioeconomy-creative-competition-show-us-bioeconomy-your-life-2022-jul-22_en