Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dana 30. rujna predstavnik EUROPE DIRECT-a DNŽ gostovao je u emisiji UNIDU radija, Radio Espresso. Tema emisije bila je „Zajedno za EU“.

Osim općih informacija što je to „Zajedno za EU“, slušatelji su se upoznali sa načinom kojim mogu aktivno sudjelovati u kreiranju sadržaja na platformi, prilikom organiziranja vlastitih događaja te prilikom priključivanja događajima koje organiziraju drugi. Također, platforma sadrži izjave volontera koje mogu svi pročitati, a sve s ciljem ohrabrenja za sudjelovanje u kreiranju bolje budućnosti EU.

Osim „Zajedno za EU“ spomenut je i Europski skup mladih koji se održava u lipnju 2023. godine u Strasbourgu, a u sklopu kojeg svi mladi mogu prijaviti raznolike aktivnosti koje za cilj imaju promovirati prioritetna područja EU na interaktivan način.

Link na emisiju: https://www.mixcloud.com/uniduradio/