Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

U Dubrovniku je 27. lipnja u Time Out caffe-u održano šesto ovogodišnje izdanje pub kviza koji na zanimljiv način sudionicima približava europske inicijative i vrijednosti. Podsjetimo, pub kviz se održava svaki mjesec, a u sklopu aktivnosti centra EUROPE DIRECT Dubrovačko-neretvanske županije provodi ga udruga ESN Dubrovnik.

Unatoč visokim temperaturama, kviz je i u ljetnom izdanju okupio četiri vesela tima koja su se kroz tri kategorije pitanja natjecali u znanju na temu digitalne tranzicije i održive mobilnosti.

Iako su sve ekipe pokazale hvalevrijedno znanje, pobjedu je uz malu prednost ipak odnijela ekipa pod nazivom „Girice“, a organizatori kviza su im tom prilikom uručili zanimljive nagrade EUROPE DIRECT-a DNŽ. Svi sudionici su istaknuli kako se vesele idućim izdanjima kviza.

Novom pub kvizu se možete priključiti već u srpnju, a za više detalja pratite službeni Instagram i Facebook profil EUROPE DIRECT-a DNŽ.