Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dana 28. studenog u Dubrovniku, predstavnici EUROPE DIRECT-a Dubrovačko-neretvanske županije u Studentskom domu održali su jedanaesti po redu zabavno edukativni kviz čiji je cilj na zanimljiv način informirati građane o EU.

U ovomjesečnom kvizu sudjelovalo je 14 natjecatelja koji su bili podijeljeni u 5 timova. Sudionici su imali priliku pokazati svoje znanje o NextGenerationEU planu oporavka i Eurail/Discover EU – mogućnosti upoznavanja Europe. S prednošću od 10 bodova pobjedu je odnio tim „Ledoman“, a prošlomjesečni pobjednički tim je ovaj put osvojio drugo mjesto. Pobjedničkom timu su uručene vrijedne nagrade EUROPE DIRECT-a DNŽ. Sljedeći pub kviz se održava u prosincu, a kako bi saznali točno vrijeme i lokaciju kviza, nastavite pratiti društvene mreže (Facebook i Instagram) EUROPE DIRECT-a DNŽ.