Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

U utorak 24. svibnja predstavnik EUROPE DIRECT-a Dubrovačko-neretvanske županije gostovao je na UNIDU radiju, u emisiji Radio Espresso.

Tema emisije bio je program Europskih snaga solidarnosti te način kojim one doprinose mladima u EU. Podsjetimo, Europske snage solidarnosti pružaju priliku mladima da doprinose društvu, volontiraju i rade za opće dobro i iskazuju solidarnost s ljudima u nepovoljnijem položaju te da istovremeno stječu neprocjenjivo iskustvo i razvijaju svoje vještine.

Naime, u sklopu Europskih snaga solidarnosti postoji portal na koji se mogu prijaviti mladi te organizacije kako bi pronašli način kojim mogu doprinijeti svojoj zajednici, istražiti nove prilike za volontiranje (samostalno i grupno), stručne prakse i poslove.

Prilikom gostovanja u emisiji najavljene su i nadolazeće aktivnosti centra EUROPE DIRECT DNŽ.

Emisiju možete poslušati na: https://www.mixcloud.com/uniduradio/radio-espresso-europske-snage-solidarnosti-2452022/