Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Erasmus Student Network Dubrovnik u suradnji s regionalnom agencijom DUNEA organizirao je virtualni okrugli stol “Zajedno u zajednici” u okviru aktivnosti Europe Direct Dubrovačko-neretvanske županije s ciljem promocije ESF projekte – program “Zaželi”, “Zajedno možemo sve” i “Aktivni u mirovini” na području Dubrovačko-neretvanske županije.
U okviru okruglog stola sudionici programa su predstavnici neprofitnih organizacija iz udruge Prijatelj, udruge Deša, udruge Dobra, udruge Radost te Centra za karijere mladih Dubrovnik. Tijekom okruglog stola predstavnici programa prezentirali su projekte koji su se provodili i koji se provode u sklopu programa te dosadašnje iskustvo i rezultate provedenih aktivnosti. Zaključno su se izložili utjecaji i rezultati projekata u društvenoj zajednici te važnost isticanja vidljivosti projekata i mogućnost provedbe istih kroz centar Europe Direct Dubrovačko-neretvanske županije.